• 790-422-768

Zdjęcia lotnicze z Projekt Dron - dlaczego my?

Posiadamy świadectwo kwalifikacji pilota UAV oraz OC i od dłuższego czasu latamy bezzałogowymi statkami powietrznymi. Poświęcamy wiele godzin aby doskonalić swoje umiejętności latania dronami i operowania kamerą. Nabraliśmy wprawy w operowaniu kamerą podczas wykonywania wielu ciekawych ujęć o różnej porze dnia. Potrafimy dostosować się do różnych warunków panujących w miejscu, które nagrywamy naszym dronem.

Drona używam najczęściej na:

Wesele to niezapomniana chwila w życiu. Nagranie z powietrza ceremonii oraz zabawy weselnej pozwala stworzyć niesamowitą pamiątkę na całe życie. Piękne widoki okolic nagrane lotem niczym z lotu ptaka można połączyć z nagraniami z ziemi.

Wykonujemy fotografie i zdjęcia na potrzeby realizacji filmowych, nagrań reklamowych oraz innych.

Obiekty nagrane z powietrza pozwalają oddać piękno okolicy. Może to być doskonała reklama np.podczas sprzedaży nieruchomości

Postępu budowy możemy nie zauważyć gołym okiem. Z lotu ptaka mamy widok na całą budowę oraz wykonanie fotografii 2D(widok jak z satelity) co pozwala podejrzeć postęp prac oraz zapewnić odpowiednie materiały do dokumentacji. Jest to również wspaniała okazja aby wykonać fotografię 360 stopni i zobaczyć jaki będzie widok np. ze szczytu budowli o wysokości 150 metrów.

Fotografia powietrzna można idealnie posłużyć nam aby uatrakcyjnić ofertę sprzedawanych obiektów.

Relacja na żywo z wydarzeń może być idealną okazją aby uwiecznić cały event z góry.

Wykonywanie fotografii na określonych wysokościach pozwala obejrzeć detale dzięki nagraniom w jakości 4K oraz zdjęciom o rozdzielczości 12 Mpix (4000×3000)

Chcesz uzyskać więcej informacji?

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania telefoniczne oraz mailowe

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/home/skyscaff/domains/projekt-dron.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4339 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /usr/home/skyscaff/domains/projekt-dron.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4339